Staples Job Application

Staples Job Application proces

Staples to amerykańska firma zajmująca się sprzedażą detaliczną. Zajmuje się przede wszystkim sprzedażą artykułów biurowych i powiązanych produktów za pośrednictwem kanałów sprzedaży detalicznej oraz operacjami dostawy b2b (business-to-business). Firma otworzyła swój pierwszy sklep 1 maja 1986 roku w Brighton w stanie Massachusetts. W 1996 r. osiągnęła pozycję Fortune 500, a później przejęła firmę biurową Quill Corporation.

firma, która obsługuje 70 tysięcy pracowników w 1100 lokalizacjach, aktywnie rekrutuje personel. Przy rekrutacji pracowników najważniejsze jest doświadczenie. Oprócz doświadczenia możesz wyprzedzić innych kandydatów, nawet jeśli twoje relacje międzyludzkie i wygląd są w porządku. Firma zazwyczaj zatrudnia pracowników do pracy na poziomie podstawowym.

Staples Podanie O Pracę

Przedstawiciel Obsługi Klienta:

CSP zapewnia bezpośrednie wsparcie dla wewnętrznych i zewnętrznych klientów rozwiązań technologicznych i działa w celu zapewnienia najwyższego poziomu zadowolenia klienta. Ta rola często współpracuje funkcjonalnie z innymi zespołami CS w zakresie zszywek, sprzedaży,zakupów, kredytów i magazynów na istniejącym biznesie, a także nowych możliwości.

Podstawowe Obowiązki:

  • odpowiedzialny za bycie MŚP na kontach klientów przypisanych do zespołu sprzedaży obsługiwanego
  • odpowiedzialny za zrozumienie konfiguracji klienta i wymagań oraz udostępnianie informacji w razie potrzeby innym osobom
  • dostarczanie aktualizacji notatek dotyczących konta klienta i innych treści, które mają być aktualizowane na temat wiedzy
  • narzędzia do zarządzania i OMS W razie potrzeby
  • zapewnienie podstawowej obsługi klienta poprzez różne metody kontaktu
  • zarządzaj zamówieniami, problemami serwisowymi i wspieraj specjalne projekty w razie potrzeby
  • profesjonalnie przyjmuj, analizuj i rozwiązuj problemy
  • Planuj i priorytetyzuj dużą liczbę zadań, aby dotrzymać terminów związanych z klientem
  • Zapewnij terminową komunikację i monitorowanie klientów zewnętrznych i wewnętrznych na różnych etapach cyklu życia zamówienia (cytowanie, realizacja i dostawa)
  • Współpracuj i planuj z innymi partnerami biznesowymi i klientami, aby zapewnić skuteczne zarządzanie wnioskami w czasie i czasie. aby umożliwić utrzymanie i wzrost możliwości.
  • utrzymuj aktualne informacje i raporty, aby przechwycić krytyczne informacje biznesowe za pomocą SalesForce.com odpowiednio
  • konsekwentnie spełniaj lub przekraczaj cele jakości, zadowolenia klienta i produktywności
  • zrozum i przeprowadzaj procesy, wykorzystując niezbędne systemy / aplikacje potrzebne do skutecznego wsparcia potrzeb biznesowych i spełnienia wymaganych umów SLA.

Kwalifikacje:

  • dyplom ukończenia szkoły średniej lub GED, niektóre preferowane studia
  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego (Obsługa klienta, wsparcie sprzedaży lub zarządzanie kontem)
  • silne budowanie relacji i umiejętności interpersonalne
  • podstawowe umiejętności matematyczne
  • kompetencje w zakresie pakietu MS Office i umiejętności PC
  • wykazać się silnymi umiejętnościami organizacyjnymi, aby skutecznie zarządzać wieloma jednoczesnymi projektami, aby spełnić wymagane terminy
  • umiejętność doskonalenia się w szybkim środowisku ze szczególną dbałością o szczegóły
  • silny biznes umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i werbalne, ze zdolnością do skutecznego komunikowania się ze wszystkimi poziomami wewnętrznych i zewnętrznych interesariuszy i Funkcji wsparcia.
  • wymaga zmotywowanej i energicznej osobowości.

Specjalista ds. sprzedaży detalicznej:

jako Specjalista ds. sprzedaży detalicznej zapewnisz wyjątkową obsługę klienta i uwzględnisz jego potrzeby, pomagając mu znaleźć produkty, udzielając odpowiedzi i rozwiązań.

  • Elastyczne godziny pracy w niepełnym wymiarze godzin i hojny płatny czas wolny; wynajęcie od zaraz
  • zniżki w sklepie stowarzyszonym i więcej korzyści (zniżki na plany mobilne, bilety do kina itp.)
  • 401(k) plan z mecz firmowy, stomatologiczne, vision i ubezpieczenia na życie, krótkoterminowe niepełnosprawności, i wiele innych świadczeń
  • odgrywają aktywną rolę w pomaganiu zarówno sklep, jak i klienta wygrać.
  • reaguj szybko i zaradnie na prośby i obawy klientów
  • Stwórz pozytywne, zachęcające środowisko dla klientów
  • wielozadaniowość w zakresie obowiązków sprzedażowych i merchandisingu przy zachowaniu schludnego i czystego sklepu
  • zrozum i wykorzystaj podstawowe umiejętności sprzedażowe, aby zaangażować się i zaprezentować rozwiązania
  • Bądź elastyczny w zakresie obowiązków (tj. obowiązki przypisane)

niezbędne umiejętności i doświadczenie:

  • umiejętność elastycznego harmonogramu (w tym nocy i weekendów)
  • musi być w stanie angażować się i rozmawiać z klientami oraz rozumieć ich potrzeby
  • współpraca i praca z innymi członkami zespołu
  • umiejętność podnoszenia/przenoszenia materiałów w zakresie 10-50 funtów, wspinania się po drabinach, stania i chodzenia w sposób ciągły
  • podstawowe umiejętności obsługi komputera
  • Staples nie sponsoruje osób ubiegających się o wizę pracowniczą na to stanowisko

Staples application form/PDF

Staples rekrutuje pracowników od czasu do czasu. Firma, która ogłasza rekrutację pracowników specjalnie na swojej stronie internetowej, przyjmuje tylko aplikacje online. Możesz przejść do strony aplikacji z poniższego linku i wypełnić swoją aplikację.

jaka jest stawka początkowa w Staples?
Staples, Inc. płaci swoim pracownikom średnio 12,48 dolarów za godzinę. Wynagrodzenie godzinowe w Staples, Inc. waha się od średnio $9.47 do $19.07 za godzinę.

czy zszywki płacą co tydzień?
Staples płaci co tydzień w czwartki.

ile wynosi rabat dla pracowników Staples?

pracownicy firmy Staples oraz członkowie rodziny mogą skorzystać z 10% rabatu.

czy Staples płaci urlop?
zwolnieni pracownicy otrzymują odpłatny urlop wypoczynkowy, urlop wypoczynkowy i chorobowy. Oferujemy bezpłatny i poufny zasób dla codziennych wyzwań życiowych, takich jak radzenie sobie ze stresem, lękiem lub depresją, problemy rodzicielskie lub małżeńskie, sprawy prawne i finansowe i inne.

w jakim wieku trzeba być, żeby pracować w Staples?

musisz mieć ukończone 18 lat.

jak ubiegać się o pracę Staples;