V kolik hodin začíná závod NASCAR dnes? TV program, kanál pro nedělní Las Vegas závod

čas startu pro nedělní závod v Las Vegas Motor Speedway si připomínáme páté z pěti po sobě jdoucích nočních závodů o Pohár Série. South Point 400 V Las Vegas také označuje čtvrtý z 10 závodů NASCAR playoff, které korunují šampiona 2020.

je úžasné, že plán série NASCAR Cup 2020 je zpět na cestě, jak byl původně postaven, navzdory dvouměsíční dlouhé přestávce na jaře uprostřed pandemie COVID-19. Tento program pokračuje dnes večer v 7 hodin ET na 1.5-mile ovál v Las Vegas, Nev.

nedělní noční závod NASCAR je druhou pohárovou událostí v Las Vegas v této sezóně. Předpandemické otřesy harmonogramu pro rok 2020 učinily Jarní závod ve Vegas druhou událostí sezóny. Joey Logano vyhrál tento závod zpět února. 23.

níže je vše, co potřebujete vědět o harmonogramu nedělního nočního závodu NASCAR v Las Vegas a dále.

více: Sledujte dnešní závod NASCAR živě s fuboTV (7denní zkušební verze zdarma)

v kolik hodin začíná závod NASCAR dnes?

• závod: South Point 400 V Las Vegas Motor Speedway
  • Datum: neděle, září. 27
  • Start time: 7 pm ET

zelená vlajka pro nedělní noční závod NASCAR Cup Series v Las Vegas je naplánována na vlnu v 7: 17 PM ET. Pro řidiče platí, že čím později bude čas startu, tím lépe bude v neděli v Las Vegas flirtovat se 100 stupni.

čas startu v 7: XNUMX et provede úpravy v polovině závodu klíčové pro závodní týmy, zejména na míli a půl oválu, jako je Vegas. Trať bude na začátku závodu horká a úhledná a v průběhu noci bude chladnější a rychlejší.

nedělní noční závod je naplánován na 267 kol (400.5 mil) a musí se dostat do poloviny, aby byl považován za oficiální.

jaký kanál je NASCAR dnes?

• TV kanál: NBCSN
  • Live stream: NBC Sports Go | fuboTV (7-denní zkušební verze zdarma)

NASCAR je znovu na programu i po jeho dvouměsíční přestávce uprostřed COVID-19 na jaře, takže v neděli noční závod v Las Vegas, bude stále zobrazena na NBCSN, jak bylo původně naplánováno.

z 20 závodů NASCAR Cup Series NBC bylo naplánováno vysílání v roce 2020, 12 bylo plánováno na NBCSN s dalšími osmi na vlajkové kabelové síti NBC. Pět z posledních šesti závodů sezóny bude uvedeno na NBC.

Jako na nedělní večer je NASCAR Cup Series závod v Las Vegas na NBCSN, síť má kanál finder pro diváky TV kanál možnosti v jejich oblastech.

Jako je tomu v případě všech Pohár, Série závodů na NBC a NBCSN v této sezoně, Rick Allen bude volat v neděli noční závod v Las Vegas s pomocí analytiků, Dale Earnhardt Jr., Jeff Burton a Steve Letarte.

NASCAR live stream pro Las Vegas závod

každý, kdo má kabelové nebo satelitní předplatné můžete streamovat neděli večer NASCAR závod v Las Vegas žije přes NBCSports.com nebo NBC Sports app. To by mělo být preferovanou cestou pro diváka, který má takové předplatné, ale není schopen se dostat před svou televizi.

Pro ty, kteří nemají kabelové nebo satelitní předplatné, existuje pět OTT TV streaming možnosti, které nesou NBC a NBCSN — Sling, Hulu, YouTubeTV, fuboTV a NA&T Teď. Z pěti, Hulu, YouTubeTV a fuboTV nabízejí bezplatné zkušební možnosti.

NASCAR plán 2020

NASCAR nadále odhodlána běží 36 závodů v této sezóně, z nichž čtyři byly dokončeny před COVID-19 pandemie vypnout sportovního světa.

přes tolik změn v pravidelném plánu sezóny, NASCAR udržuje své 10 playoff závody na podzim neporušené a na svých původních tratích. Níže je plán play-off.

pokud jde o pravidelnou sezónu, dříve neplánovaný závod Darlington běžel 17. května místo závodu Chicagoland, který byl původně naplánován na 21. Června. Další závod v Darlingtonu se jel 20. května místo odloženého závodu v Richmondu, který byl původně naplánován na 19. Dubna. Závod Charlotte 27. května se běžel místo závodu Sonoma, který byl původně naplánován na 14. června.

Pocono doubleheader zůstal tak, jak bylo původně naplánováno na poslední červnový víkend, s závodem Cup Series V back-to-back dnech. Tyto závody byly prezentovány na Fox (a FS1) spíše než na NBC. Fox uzavřel své pokrytí v této sezóně závodem All-Star v Bristolu 15. července.

dříve odložené závody v Doveru a Michiganu se staly součástí soboty-neděle doubleheaders na těchto příslušných tratích v srpnu.

Protože New York potřebné lidi do karantény po dobu 14 dnů po cestování z jednoho ze států ovlivněny silně tím, COVID-19 (včetně Severní Karolína), Watkins Glen závod na Srpen. 16 byl přesunut na Daytona road course. Podle The Athletic se NASCAR pokusil získat výjimku z karantény pro své závody Watkins Glen, ale úřad guvernéra Andrewa Cuoma to popřel.

Aug. Závod 16 byl prvním závodem NASCAR Cup Series na silnici v Daytoně.