#16 ír körutazás 52-20-ig győzelem a #23 haditengerészet felett

hogyan történt

a módszeres és kiegyensúlyozott 75 yardos vezetés elindította az írek dolgát, amelynek csúcspontja Book hét yardos dartja volt Claypoolnak, hogy az írek 7-0-s vezetést szerezzenek, az elsőben 9:39 maradt. Book 3-4-re ment 44 yardon a hajtáson, míg az írek 36 rohanó yardot adtak hozzá — beleértve a negyedik lefelé történő átalakítást is Tony Jones Jr.ez életben tartotta a birtoklást.

egy pár Khalid Kareem kénytelen fumbles a haditengerészet első két birtokán felállította a következő két ír góllövést, mindkettőt Claypool elkapta. Az első, amelyet Asmar Bilal visszaszerzett, 27-en adta az íreknek a labdát, de csak két játék kellett ahhoz, hogy Book kapcsolatba lépjen Claypoollal egy 47 yardon, 3:11-gyel az elsőbe jutáshoz. A második, Jamir Jones visszaszerezte, négyjátszmás, 39 yardos gólpasszt állított fel, amelyet Claypool három yardos gubancja korlátozott, így 21-0 lett, a második negyedben 12:32 maradt.

miután egy büntetőt visszahívtak, ami Chris Finke 62 yardos punt-visszatérő touchdownja lett volna a következő ír birtokában, kevesebb, mint 10 másodpercnek tűnik, hogy az írek visszatérjenek az end zone-ba. Ezúttal ez volt a 70 yardos touchdown passz könyvtől Lenzyig, ami mind a hátvéd, mind a vevő számára karrierlehetőséget jelentett.

Miután az írek mezőnygólt adtak hozzá a 31-0-s továbbjutáshoz, egy harmadik haditengerészet fumble and recovery by Drew White adta az íreknek a labdát a Midshipmen 24 yardos vonalán, négy perc maradt az első félidőben. Az írek kevesebb, mint három perccel később 38-0-ra emelkedtek, először délután szereztek gólt a földön, amikor Tony Jones Jr.két yardos pontszámért megtörte a gépet.

a haditengerészet csak mezőnygóllal kerülte el az első félidőt, mivel lejárt az idő, hogy a szünetben 38-3 legyen.

inkább ugyanaz volt a harmadik negyed kezdete az írek számára. Miután elakasztotta a Középhajósokat a félidő megnyitására, Book hét játékból álló, 78 yardos vezetést vezetett, amely ismét egy 20 yardos Claypool touchdown-fogadással zárult, ezzel megkötve az Ír rekordot a touchdown-fogadásokról egy játékban.

a haditengerészet első touchdownját a harmadik végén szerezte, amikor Perry Olsen eltalálta Mychal Cooper egy 43 yardos touchdown-passzon, de miután az írek a következő birtoklásukra büntettek, a Midshipmen nem tudta tartani a lendületet. Két játszik be a következő meghajtó, linebacker Paul Moala kényszerítette a negyedik Navy tapogatózni a nap, elérve a Olsen pályán, hogy üsd laza és gubancos azt a levegőben, mielőtt visszatér a helyreállítási 27 Yard egy touchdown. Ezzel 52-10 lett, az írek ebben a szezonban harmadszor lépték át az 50 pontos határt.

a Midshipmen Olsen touchdownt és Bijan Nichols mezőnygólt adott hozzá az utolsó hat percben.